Міжнародна технічна допомога за 2021 рік

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 153 ”Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги”, повідомляємо те, що: 

  • За 2021 рік у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги (МТД) № 3742-02 “Створення та розвиток Академії патрульної поліції в складі Національної поліції України” проведено заходи на підвищення професійного рівня викладацького складу та підвищення управлінського рівня керівного складу Державної установи “Рівненська академія патрульної поліції”, отримано майно для забезпечення навчального процесу на суму 3 433 тис. грн., а саме: комп’ютерне обладнання, медичне навчальне обладнання, симулятор водіння автомобіля, симулятор роботи паска безпеки.
  • За 2021 рік у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги (МТД) № 4233-05 “Канадсько-український проєкт розвитку поліції (CUPDP)” отримано майно на загальну суму 939 тис. грн., в т. ч.: комп’ютерне обладнання, тренувальне спорядження, комп’ютерна техніка, меблі, засоби зв’язку, будівельні матеріали. Також проведено ряд тренінгів для співробітників Академії на теми: “Гендерно-чутлива комунікація”, “Гендерне інтегрування у сектор безпеки”, “Програма для Академій патрульної поліції із розробки навчальних курсів”, “Жіноче лідерство у просуванні гендерно-орієнтованої поліції: міжнародний досвід”.

Все вищевказане майно використовується в організації навчального процесу та забезпечує нормальне функціонування Академії.

Дякуємо нашим міжнародним партнерам (Відділ з правоохоронних питань Посольства США в Україні, Міжнародна програма підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування департаменту юстиції США, Канадсько-український проект розвитку поліції, Канадська поліцейська місія в Україні) за вагомий внесок у підтримку та розвиток Державної установи “Рівненська академія патрульної поліції”!